בשני המאמרים הקודמים פרטתי מס' בעיות מצויות הנוגעות להשקעות נדל"ן בחו"ל. בעיות הנגרמות עקב המרחק, המיסוי, ההתנהלות המיוחדת של כל מקום והחקיקה השונה. הנה, למרות כל האמור, ניתן כמובן לעשות עסקאות רווחיות מאוד בחו"ל, כאשר ניתן להתגבר על קשיים אלו. ישנן עסקאות המאפשרות תשואות גבוהות מאוד, הרבה מעל המצוי בארץ, וגם בצפי של עליות מחירים ישנו לעיתים פער לטובת העסקאות בחו"ל.

הדבר מצריך כמובן הרבה ידע וניסיון, בין בפן הרווחי ובין בפן המשפטי, אך בהתייעצות עם הגורמים הנכונים אפשרי בהחלט להתגבר על הקשיים, ולהגיע לרווחים טובים. פשוט וברור שאין לתת למשווק לפתור בעיות אלו, גם אם הוא נראה מאוד אמין, ואף באגף המשפטי יש להתייעץ עם עו"ד שמייצג דווקא את הקליינט, ובקיא בחקיקה במקום המדובר. דוגמה לעסקה שלכאורה מתגברת על הקשיים האמורים, ואכן מציעה תשואות חריגות הובאה לבדיקתי בשבוע שעבר. מדובר בקניית בית פרטי בחו"ל, עם רישום בטאבו. הבית מושכר לסטודנטים, ומכניס 10% תשואה בשנה עם ערבות של בנק לאומי על השכירות! תשואה כזאת מבטיחה החזר של 50% מההשקעה בתוך חמש שנים. פשוט שלא ניתן להגיע לתשואות קרובות לאלו בארץ, וגם לא לביטחונות דומים.

עסקה בטוחה נוספת בדקתי לפני פסח. שם מדובר מטר, אף שם המושכרות 35ביחידות דיור של לסטודנטים. היחידות מושכרות מראש לחמש שנים בתשואות טובות, ואף כל התיקונים והתחזוקה משולמת ע"י השוכר.

אלו רק דוגמאות לעסקאות בטוחות ורווחיות שניתן למצוא בחו"ל.

כמו שנאמר מס' פעמים, דברים אלו לא ניתנים לבדיקה ע"י אדם שאינו מומחה לעניין, וכמעט ללא יוצא מן הכלל, ניסיונות של משקיעים מתחילים לבצע עסקאות כאלו מסתיימים במקרה הטוב ברווחים מועטים, ובמקרה הגרוע באיבוד הקרן.

אהבת? שתף אותנו!!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד מאמרים

קרקעות

השבוע פנה אלי זוג בבקשה לייעוץ בעסקת קרקעות שהוצעה להם. הכרתי את העסקה היטב ואמרתי להם שאני לא ממליץ כלל. שוב ושוב הם ניסו להקשות

מכירת דירה

בחמישה מאמרים הקודמים כתבתי על הדרך הנכונה למכירת דירה. במאמר זה אוסיף עוד מס' נקודות ראויות לציון: – ישנם דירות שצפויות לבעיה כאשר יבוא הרוכש