בכל מצב מחודש, ישנם אנשים שהמצב גורם להם הפסדים, וישנם שיודעים לנצל את המצב ע"מ להרוויח. אף בזמנים קשים כגון מלחמה ממושכת, המלווה בד"כ במיתון קשה, ישנם יצרנים וספסרים של מוצרי צריכה צבאיים או כלי נשק מסוגים שונים שדווקא אז מצליחים להרוויח יותר.
הדברים נוגעים מאוד למשבר הנוכחי אשר גרם הפסדים לאנשים רבים. אין ספק שישנה כעת אפשרות לנצל את המצב לרווחים גדולים בשוק הנדל"ן. השבתת השוק בתקופה האחרונה יצרה מצבים חדשים בהם ניתן למצוא עסקאות מצוינות, שאך לפני מס' חודשים לא ניתן היה לאתר. הזדמנויות שנוצרו מכמה סיבות:
א. אנשים שהיו לחוצים למכור נכסים, נאלצו להוריד מחירים לרמה חסרת תקדים, לעיתים אגב פשרות בעניינים אחרים הנוגעים לעסקה. חלקם עתידים להעלות את המחיר מיד כשהשוק יחזור לפעילות מלאה.
ב. חברות מסוימות נאלצו להוריד את היקפי הפעילות, והן נמצאות במצב שבו ניתן ללחוץ אותם לפשרות מרחיקות לכת.
ג. אנשים שהפסידו כספים מפאת המצב, נאלצים עתה למכור נכסים ע"מ להתקיים, כל זאת דווקא בזמן שקשה מאוד למכור נכסים.
בשבוע האחרון איתרתי לאנשים עסקאות במחירים ותנאים חסרי תקדים. חלקם ידעו לנצל את המצב, וחלקם העדיפו להמתין עד "יעבור זעם".
ניצול ההזדמנויות הינו אחד התנאים החשובים ביותר להצלחה בעסקאות נדל"ן. משקיעים הנוטים להססנות כאשר אכן מגיע לפתחם עסקה טובה, לא יצליחו לעולם להגיע ליותר מאשר עסקה בינונית. מצד החובה לבדיקה אחראית של העסקה, ישנו מצב שבו המשקיעים שיודעים לנצל נכון את ההזדמנויות, הם אלו שמצליחים להגיע ל"עסקאות דובדבן" שכולנו מחפשים. זמנים מיוחדים כגון אלו שיש כיום, הינם חריגים מאוד במידת האפשרויות שהם מציעים למשקיעי הנדל"ן, כמובן, כל זה בכפוף לבדיקה מקצועית של רווחיות העסקה, ובטחונה המשפטי.

אהבת? שתף אותנו!!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד מאמרים

קרקעות

השבוע פנה אלי זוג בבקשה לייעוץ בעסקת קרקעות שהוצעה להם. הכרתי את העסקה היטב ואמרתי להם שאני לא ממליץ כלל. שוב ושוב הם ניסו להקשות

מכירת דירה

בחמישה מאמרים הקודמים כתבתי על הדרך הנכונה למכירת דירה. במאמר זה אוסיף עוד מס' נקודות ראויות לציון: – ישנם דירות שצפויות לבעיה כאשר יבוא הרוכש